Emplast - Rozwiązania i technologie PTS

61 826 62 58

Odnośnik do mapy
ORCA

ORCA EMPLAST PoznańW kwestii skracania czasu cyklu, przezbrojeń, czy ogólnie optymalizowaniu stosunku jakości wyrobu do kosztów jego produkcji jest wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę. Regulacja temperatury narzędzia w procesie wtrysku ma decydujący wpływ na jakość elementów i produktywność.

 

Na system Orca składają się podwójne czujniki ultradźwiękowe umożliwiające bezdotykowy pomiar przepływu i temperatury wody lub oleju w zakresie do 120 stopni Celsjusza. Ponieważ system nie ingeruje w bezpośrednio (mechanicznie) w medium nie jest podatny na zabrudzenia i jest nieiwazyjny dla procesu chłodzenia.

 

Czujniki ORCA w ofercie EMPLAST

Głównymi oczekiwaniami klienta była dokładna kontrola temperatury w każdym obiegu, przy zachowaniu wysokiej niezawodności procesu i łatwości użytkowania oraz uzyskanie możliwe krótkiego czasu chłodzenia.
Odpowiednie wymiarowanie przyłączy i dystrybucji chłodzenia do form, likwidacja mostków i weryfikacja kanałów o zmniejszonej efektywności chłodzenia pozwoliła na usprawnienie produkcji oraz dała możliwość wczesnego weryfikowania problemów jakościowych już na etapie wtrysku.

 

Dodatkowo system pozwala na archiwizowanie pracy danej formy poprzez pamięć receptur oraz historię alarmów.

 

Orca czujniki termperatury EMPLASTORCA czujniki w ofercie EMPLAST 

Czujniki ORCA w ofercie EMPLAST

facebook
Industrial Frigo Industrial Frigo
Copyright © 2013-2020 - Emplast
Projekt i wykonanie: Pro Estate Solution